Uitslag Hollands Kampioenschap
Polsbroekerdam 03-08-1996

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenAart de With17.23
DamesMarja van Kooten13.44
JuniorenAndré de Bruyn13.30
JongensPaul van Agthoven14.30

Senioren

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Aart de With, BenschopPD17.2317.2317.0215.3417.14
2Tino Leliveld, BodegravenLS17.1917.1916.1717.0814.35
3Ronald Overbeek, BenschopPD16.5815.0815.8716.5815.97
4Jos Meskers, Uitgeest15.7515.3315.7515.0115.48
5Ton Janson, Noordwijk15.5515.5515.2915.430.00
6Leo Roskam, LopikJV15.520.0015.52
7Pieter Hielema, KockengenZV15.320.0015.32
8Gerrit Eikelenboom, SchoonhovenJV14.8814.8814.14
9Bert Koetsier, WaddinxveenJV14.7714.7714.41
10Florens Overbeek, BenschopPD14.480.0014.48
11Herman Stigter, LopikJV14.460.0014.46
12Martijn Kool, MontfoortLS14.2514.2513.75
13Wander Postma, BennekomLS13.8313.8312.96
14Wim Roskam, OudewaterJV13.1813.180.00
15Erik Bos, WaarderVL0.000.000.00

Dames

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marja van Kooten, HaastrechtVL13.4413.2913.4413.400.0011.15
2Flora Kamphof, WoerdenLS12.770.0012.3411.820.0012.77
3Margriet Kamphof, MontfoortLS12.3612.0712.368.848.900.00
4Carolina Kamphof, LinschotenLS11.6911.690.0010.74
5Maartje de Jong, SchoonhovenVL11.5911.5510.6811.59
6Willeke van Dijk, LinschotenLS11.410.0011.419.36
7Carla Bos, BodegravenVL10.9410.94 (p.r.)10.500.00
8Martina Haanstra-van den Bergh, It HeidenskipHS9.949.940.000.00

Junioren

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1André de Bruyn, BenschopPD13.3011.9313.3010.98

Jongens

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Paul van Agthoven, Linschoten14.3012.3313.4212.9313.8114.30
2Wouter de Jong, SchoonhovenVL10.7210.720.000.0010.140.00
3Hidde Kiers, MuiderbergLS9.959.51 (p.r.)0.000.009.95 (p.r.)8.92
4Peter de Bruin, LopikJV9.040.009.040.00
5Martijn van Beusekom, WoerdenLS0.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond