Uitslag Verweij Makelaardij Bokaal
Linschoten 31-05-2003

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenTheo van Kooten17.95
DamesMargriet Kamphof13.55
JuniorenJaco de Groot16.01
JongensJarno Knijff17.37

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Erik Bos, WaarderZV16.4912.8716.4916.3313.4916.40
2Remco van den Berg, LopikerkapelJV16.3916.3915.9915.93
3Pieter Verweij, WoerdenZV16.0916.0915.1515.40
4Ronald Overbeek, BenschopPD15.8915.1015.890.00
5Pieter Hielema, KockengenZV14.330.0014.3312.17

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Theo van Kooten, HaastrechtVL17.9515.7516.9117.95 (p.r.)0.0017.33
2Tino Leliveld, BodegravenLS16.6814.960.0016.680.000.00
3Hans van Eijk, BergschenhoekVL14.9814.0514.3514.98
4Wander Postma, BennekomLS13.4612.6713.460.00
5Aart van Eck, Hei en BoeicopLS13.040.0013.0412.41

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Margriet Kamphof, MontfoortLS13.5512.3413.5512.9513.3712.15
2Gelieny van der Paauw, MontfoortLS12.6512.1211.8012.6512.3510.78
3Willeke van Dijk, LinschotenLS12.5511.8511.8011.4112.550.00
4Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD10.9710.7610.970.00
5Carolien Voorbij- de Groot, LinschotenLS10.5110.3910.518.95

Dames B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lianne van der Wijk, LopikPD11.2411.1011.2411.17
2Wendy Helmes, IJsselsteinPD10.288.97 (p.r.)10.13 (p.r.)10.28 (p.r.)
3Marlize Marelis- van der Paauw, GoudaLS9.739.709.439.73
4Johanne van der Louw, BenschopJV9.728.979.589.72

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV16.0114.8715.4415.0316.0115.70
2Paul Nap, LinschotenLS15.980.000.0015.980.0014.03
3Jochem Faasen, KamerikLS15.5712.7713.2914.4715.57 (p.r.)14.92
4Kees-Willem van Os, BodegravenLS14.1014.100.000.00
5Bastiaan de Bruijn, LopikJV13.9213.6913.8213.92
6Hidde Kiers, MuiderbergLS13.4313.4313.2712.65

Junioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rick Boer, LopikJV12.4311.9510.9512.43

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jarno Knijff, KamerikLS17.370.0017.37 (p.r.)15.3515.810.00
2Floris van Elzakker, WoerdenZV14.8013.8813.420.0013.6614.80 (p.r.)
3Sebastiaan van Oort, LopikJV11.7310.9611.2311.73

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Corné Spruit, WoerdenLS12.9812.98 (p.r.)11.5312.29
2Jan-Willem de Groot, LinschotenLS12.6811.6112.68 (p.r.)12.66
3Anthony Lekkerkerker, IJsselsteinJV11.079.4711.0710.73
4Niels Koetsier, HurdegarypGR10.6010.5610.6010.46

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond